Privatumo politika

2021 m. gegužės 26d. redakcija

MB PROJEKTAI TAU DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA

Ši privatumo politika (toliau - Privatumo politika) apibūdina kaip yra renkama, naudojama ir kaupiama Jūsų asmeninė informacija, kai lankotės ar įsigyjate pirkinį internetinėje svetainėje www.bananpanda.lt nukreipiama į www.bananapanda-lt.myshopify.com  (toliau - Interneto svetainė).

ASMENINĖ INFORMACIJA, KURI RENKAMA

Kai lankotės Interneto svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus.  Be to, Jums naršant Interneto svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė Jus į Interneto svetainę ir informaciją apie tai, kaip Jūs sąveikaujate su Interneto svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „informacija apie įrenginį“.

Mes renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

 - „Slapukai“ yra duomenų failai, kurie dedami į Jūsų įrenginį ar kompiuterį ir kuriuose dažnai nurodomas anoniminis unikalus identifikatorius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

 - „Žurnalo failai“ stebi svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, persiuntimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko antspaudus.

- „Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami įrašyti informaciją apie tai, kaip jūs naršote svetainėje.

Be to, kai jūs perkate ar bandote pirkti per svetainę, mes renkame tam tikrą Jūsų informaciją, įskaitant Jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją (įskaitant kreditinės kortelės numerius), el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname „Informacija apie užsakymą“.

Kai šioje Privatumo politikoje kalbame apie „Asmeninę informaciją“, kalbame ir apie įrenginio informaciją, ir apie užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią paprastai renkame, kad įvykdytume visus svetainėje pateiktus užsakymus (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų bei (arba) užsakymo patvirtinimų teikimą). Be to, šią užsakymo informaciją naudojame:

Bendraujant su Jumis;Tikrinant užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir

Laikydamiesi Jūsų nustatytų nuostatų teikdami informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Renkamą informaciją apie įrenginį naudojame tam, kad galėtume patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai tobulinti bei optimizuoti mūsų svetainę (pavyzdžiui, generuodami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir su kuo bendrauja) įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

ASMENINĖS INFORMACIJOS DALINIMASIS

Mes dalijamės Jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad padėtų mums naudoti Jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, mes naudojame „Shopify“, kad galėtume valdyti savo internetinę parduotuvę - daugiau apie tai, kaip „Shopify“ naudoja Jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.shopify.com/legal/privacy.

Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad padėtų mums suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine - daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja Jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai mes taip pat galime dalytis Jūsų asmenine informacija, kad laikytumės galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti informaciją ar kitaip apsaugotume savo teises.

Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją norėdami pateikti Jums tikslines reklamas ar rinkodaros komunikacijas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti „Network Advertising Initiative“ („NAI“) edukaciniame puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:

ĮSKAIČIUOKITE NESUTEIKIMO NUORODAS, KURIOMIS VARTOJAMOS PASLAUGOS.

BENDROSIOS NUORODOS:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous

„BING“ - https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance“ atsisakymo portale adresu http://optout.aboutads.info/.

NESEKITE

Atminkite, kad mes nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome Jūsų naršyklės signalą „Nesekti“.

Jei esate iš Europos Sąjungos, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie Jus ir paprašyti, kad Jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis naudodamiesi žemiau esančia kontaktine informacija.

Be to, jei esate iš Europos Sąjungos, pažymime, kad mes apdorojame Jūsų informaciją siekdami įvykdyti su Jumis galimas sutartis (pavyzdžiui, jei užsakote svetainėje) arba kitaip siekti aukščiau išvardytų teisėtų mūsų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad Jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS

Kai pateiksite užsakymą svetainėje, mes išsaugosime jūsų užsakymo informaciją savo įrašams, nebent jūs paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.

POKYČIAI

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų ar norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@bananapanda.lt arba paštu naudodamiesi toliau pateikta informacija:

Mėtų g. 61-1, Vilniaus r.,  LT-,14182, Lietuva